Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Transgresja VII Urodziny

11 marca 2023 @ 18:00 - 23:30

40zł – 50zł
Już 11 marca zapraszamy bardzo serdecznie na wyjątkowe 7 urodziny Transgresji!
Postanowiliśmy powrócić do naszej tradycji i zrobić dla Was imprezę, którą na długo zapamiętacie.
Będziecie mogli usłyszeć utwory z każdego albumu oraz pogadać i integrować się na absolutnym luzie. Spora dawka pozytywnej muzyki i integracja to niejedyne atrakcje, jakich możecie się spodziewać.
Będziemy Was informować o szczegółach w najbliższych dniach.
Urodziny odbędą się w wyjątkowym klubie Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe, który dobrze znacie, więc możecie liczyć na fantastyczną obsługę.
18:00 Otwarcie bram + Integracja
19:30 Over The Under
20:50 TRANSGRESJA
Bilety: https://goout.net/pl/bilety/transgresja/ehmr/
I pula 40 zł
II pula 50 zł
W dniu koncertu 50 zł
TRANSGRESJA to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami
wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni.
W ciągu siedmiu lat działalności zespół aktywnie udzielał się zarówno na scenie, jak i w studiu, zyskując uznanie na przeglądach muzycznych i konsekwentnie poszerzając swoje audytorium dzięki udanym występom na licznych koncertach klubowych i plenerowych. Przemierzając muzyczny szlak ze swoją wierną Watahą, Transgresja pojawiła się w telewizyjnym show „Mam Talent”, dotarła do finału Antyfestu 2018, zagrała na scenie Viva Kultura festiwalu Pol’and’Rock 2019 oraz na CieszFanów Festiwal 2021, a także zdobyła nagrodę specjalną w konkursie Jarocińskie Rytmy Młodych.
Na przestrzeni lat zespół współdzielił scenę z czołówką polskich zespołów rockowych m.in. Hunter, Illusion, Łydka Grubasa, Jelonek, czy Organek. Do artystycznego dorobku formacji należy demo “Ludzie Atomów Masowej Destrukcji”, EP-ka “Spokój Znajdzie Niewielu” oraz album „Brak Równowagi” który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. Obecnie zespół wydał drugą długogrającą płytę – „GOLIAT” która pojawiła się na sklepowych półkach 25 lutego 2022.
W ramach promocji nowego albumu zespół wyruszył w trasę koncertową obejmującą kilkadziesiąt koncertów klubowych, plenerów oraz występy na najważniejszych polskich festiwalach m.in. Rock na Bagnie czy Pol’and’Rock Festiwal.
W roku 2023 zespół kontynuuje promocję albumu „GOLIAT” intensywnie koncertując. Transgresja stara się o nagrodę „Złotego Bączka” który da jej możliwość występu na dużej scenie Pol’and’Rock 2023.
Najnowsze teledyski:
„Pragnę więcej” https://youtu.be/RVpXEZj3DGQ
„Iluzja ograniczenia” https://youtu.be/m6ktZP8WZ6A
Występy live:
„Goliat” 28 Pol’and’Rock Festiwal https://youtu.be/EkbAIJNOEk8
„Zanim się zatracę” z gościnnym udziałem Michała Jelonka i „Wataha” Pol’and’Rock 2019 (Scena
VIVA KULTURA) https://youtu.be/Ig27i9RuCjU
Over The Under to zespół działający na Europejskiej scenie od 2016 roku. W drugiej połowie 2017 roku głęboko wzięli sobie do serca ideę rock’n’rolla i postanowili rzucić swoją zwykłą pracę i zagrać 100 koncertów w 100 dni bez żadnej przerwy, zdobywając tym samym rekord świata.
Zespół odbył trzy trasy po Europie, w tym między innymi w UK, Niemczech, Holandii, Belgii, Francji, Danii, Szwecji, Norwegii i Czechach. W sumie zagrali ponad 300 koncertów.
OTU to trzej muzycy z pasją, których głównym zajęciem jest tworzenie i granie muzyki oraz wspieranie niezależnej sceny muzycznej.

Szczegóły

Data:
11 marca 2023
Czas:
18:00 - 23:30
Koszt:
40zł – 50zł
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://fb.me/e/32RLz6nez

Miejsce

Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe
Aleja Muzyków 1
Chorzów, Śląskie 41-500 Poland
Strona internetowa:
https://lesniczowka.art.pl