Jak do nas trafić?

Leśniczówka znajduje się w samym centrum Parku Śląskiego, leżącego na granicy Chorzowa i Katowic. Obszar w którym położony jest klub, stanowi rezerwat bioróżnorodności Parku, stąd jego niepowtarzalny, malowniczy i dziki wygląd prawdziwego lasu. Mimo tego, dojazd do klubu jest jednak bardzo łatwy.
Pociągiem czy autobusami najlepiej jest dojechać do Katowic, choć i na dworcach Chorzów i Chorzów Batory zatrzymują się niektóre pociągi. Następnie komunikacją miejską (ok 25 minut jazdy) dostać się pod Stadion Śląski, następnie spacerem przez Park dotrzeć na miejsce. Taksówką dotrzecie bezpośrednio pod Leśniczówkę (z dworca PKP w katowicach ok 15-20 minut, ok 30zł).
Zrzut z serwisu JakDojade.pl
Trasa z przystanku tramwajowego do Leśniczówki
Wiele autobusów dalekobieżnych (np Flixbus) zatrzymuje się też bezpośrednio w Chorzowie – szukajcie na rozkładach przystanku o nazwie AKS Chorzów (widoczny na powyższej mapce) – znajduje on się niemal przy bramie Parku Śląskiego od strony ul. Parkowej.
Jeśli przyjeżdżacie do nas samochodem, kierujcie się właśnie na ul. Parkową w Chorzowie – tam znajduje się główna brama wjazdowa do Parku, tuż obok stadionu. Samochód możecie zostawić na jednym z parkingów na terenie Parku. O ile pod samą Leśniczówkę da się podjechać samochodem, to ilość miejsc jest ograniczona. Zostawmy samochody wcześniej i rozkoszujmy się spacerem przez Park.