Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tribute Night: Rusty Head (ex Alcoholica) + CoverNostra

15 czerwca @ 20:00

55zł – 65zł
Zapraszamy serdecznie na wieczór z najlepszymi wałkami muzyki cięższego kalibra \m/ Nie zabraknie utworów takich gigantów jak Metallica, Megadeth, TSA, czy Judas Priest. Ale możecie spodziewać się dużo więcej – zespoły zaprezentują też swoje autorskie utwory, a wszystko pod szyldem rockowego i metalowego grania! 😎
Na naszej scenie:
* RUSTY HEAD – zespół pochodzący ze Śląska. Założony w 2004 roku. Do marca 2024 zespół występował pod nazwą ALCOHOLICA.
Przez 13 lat zespół z powodzeniem grał koncerty wykonując wyłącznie utwory zespołu Metallica. W czerwcu 2017 zespół wydał swoją pierwszą autorską płytę na której znalazło się 9 utworów zespołu, oraz jeden cover Elvisa Presleya. Od tego momentu koncerty zostały urozmaicone o autorskie kawałki, co przełożyło się na różnorodność setlisty i spotkało się z aprobatą publiczności. Zespół podczas swojej działalności zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce, oraz za granicą. Do tych wyjątkowych z pewnością można zaliczyć występy z orkiestrą symfoniczną pod batutą Pani Pauliny Rogowskiej – Serwy, które odbyły się w Warszawie, oraz Lubinie, przy wypełnionych po brzegi salach, oraz ciepło przyjęty występ na najsłynniejszym polskim festiwalu, obecnie pod nazwą Pol’and’Rock.
* CoverNostra – to kapela, która powstała w 2016 w Rudzie Śląskiej. Powstała dla frajdy i z miłości do muzyki hard&heavy. Nazwa zobowiązuje i jest to zespół coverowy, ale – co warto i należy zaznaczyć – może pochwalić się też interesującym materiałem autorskim.
CoverNostra to tona energii na scenie, miłość do muzyki i – mówiąc wprost – 100% frajdy. Tak , to będzie prawdziwe show przepełnione świetną muzyką, fantastyczną zabawą, wspólnym śpiewaniem i niesamowitą energią!

Bilety:
55 zł PRZEDSPRZEDAŻ
65 zł W DNIU KONCERTU
Widzimy i słyszymy się pod sceną! 💃

Szczegóły

Data:
15 czerwca
Godzina:
20:00
Koszt:
55zł – 65zł
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/7641673049279785/

Miejsce wydarzenia

Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe
Aleja Muzyków 1
Chorzów, Śląskie 41-500 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia