Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SILNI DLA SŁABSZYCH

20 kwietnia @ 18:00

60zł – 80zł

Akcja charytatywna “SILNI DLA SŁABSZYCH”, organizowana przez Stowarzyszenie Broda i Tatuaż – BEARD CLAN, to wydarzenie, które odbędzie się w kultowym już miejscu „Leśniczówka” w Chorzowie.

Akcja została zainicjowana z myślą o wsparciu Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w Tychach, która od 14 lat niesie pomoc śmiertelnie chorym dzieciom, a także pomaga ich rodzinom. Fundacja prowadzi Hospicjum Domowe, a także Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci.

Cała inicjatywa rozpocznie się 5 kwietnia. Obejmie nie tylko zbiórkę na platformie Zrzutka.pl, ale również liczne licytacje, puszki kwestarskie oraz finałowy koncert. Organizatorzy stawiają sobie za cel zebranie środków finansowych, ale przede wszystkim zwrócenie uwagi społeczeństwa na ważne i często pomijane kwestie opieki hospicyjnej. Akcja solidarności i pomocy dla tych, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują.

Finał zbiórki (Koncert “SILNI DLA SŁABSZYCH”) odbędzie się 20 kwietnia. Gwiazdą wieczoru będzie zespół CLOSTERKELLER. Swoją obecnością i muzyką doda wydarzeniu wyjątkowego charakteru. Znany z głębokich, emocjonalnych tekstów i charakterystycznego brzmienia, CLOSTERKELLER zapewni niezapomniane wrażenia muzyczne. Kolejne gwiazdy wieczoru to TRANSGRESJA, ATERRA oraz SNOWBLIND. Zespoły, które wniosą do koncertu unikalną energię, tworząc różnorodność muzyczną, która przyciąga różne grupy odbiorców.

Pragniemy, by to wydarzenie, połączyło muzykę z misją społeczną, tworząc przestrzeń, gdzie każdy może stać się częścią czegoś większego – wspólnoty działającej na rzecz dobra. Zapraszamy wszystkich, by dołączyli do nas w tym wyjątkowym dniu, aby razem świętować moc muzyki, poczucia wspólnoty oraz chęci pomagania. To nie tylko koncert, to wydarzenie, które pozostawi trwały ślad w sercach i umysłach wszystkich uczestników. Każda zebrana złotówka to nieoceniony wkład – bo #produkujemydobro.

#WIDZIMYSIĘ

Szczegóły

Data:
20 kwietnia
Godzina:
18:00
Koszt:
60zł – 80zł
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/1Gu8kzXtN

Miejsce wydarzenia

Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe
Aleja Muzyków 1
Chorzów, Śląskie 41-500 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia