Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Łydka Grubasa +Leepy + Talo Gerhard

4 maja @ 19:00

79zł – 90zł

Wiosenna odsłona trasy koncertowej ĘĆ się imię Twoje Łydki Grubasa. Okazją jest najnowsza płyta zatytułowana ĘĆ, a zespół zapowiada, że będzie to trasa inna niż dotychczasowe.

Ktoś kiedyś powiedział, że prawdziwe miejsce muzyki rockowej jest w klubach, jak najbliżej ludzi. I o to chodzi w tej trasie! Chcemy być jak najbliżej Was i chcemy pograć jak najszczerszego rocka! – w ten sposób Łydka Grubasa zapowiada nadchodzącą trasę. Zespół odwiedzi kluby w których jeszcze nigdy nie grał, zagra materiał z nowej płyty, największe hity, a także sięgnie po parę utworów takich jak Dni gminy, które rzadziej pojawiały się na dotychczasowych setlistach, a które są grupie bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. Pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkowicie nowy materiał. Łydka zapowiada, że pociśnie ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzonym jęzorem na dłoni. W poszczególnych miastach z Łydką wystąpią supportujące zespoły, a niektóre zagrają w towarzystwie sekcji dętej.

_____________

Cześć! Kłania się Łydka Grubasa – zapraszamy na wyjątkowy koncert do chorzowskiej Leśniczówki! W pięknych okolicznościach przyrody odpalamy mały plenerek, na scenie pod dużym namiotem, przy grillu i kijaszku mamy zamiar pograć dla Was utwory. Oczywiście, jak najbardziej na luzie, z piwkiem w ręku i pod drzewkiem. Wszak to będzie bardzo dłuuuuugi weekend majówkowy, i na pewno miło będzie go spędzić razem młócąc na gitarach i zażywając wywczasu!

Zatem, zapraszamy i wznosimy toast! Na zdrowie w Chorzowie! Pogramy dla Was w formule full kontakt, w Chorzowie nie byliśmy moc czasu, zatem chodźcie do nas i poszalejmy razem.

Oprócz Łydki zagrają dwa kapitalne zespoły, które dla nas są odkryciem roku! I mamy nadzieję że już za chwilę będzie o nich bardzo głośno.

Talo Gerhard – kapitalny, melodyjny i mądry punk rock z Gniewkowa. Chłopaki zamiatają scenę i są autentyczni do szpiku kości, rozbujają każdy koncert!

Leepy – alternatywny, niesamowicie oryginalny rock z bardzo osobistymi i niebanalnymi tekstami. No i trzeba zobaczyć, co panowie wyrabiają na scenie ze swoimi instrumentami!

Zapraszamy 4 maja do Leśniczówki, a właściwie obok. Mini plenerek w majówkę? No kaman, musisz tam być, czekamy!

BILETY: serwis Kup Bilecik

Szczegóły

Data:
4 maja
Godzina:
19:00
Koszt:
79zł – 90zł
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/1JHNCrErJ

Miejsce wydarzenia

Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe
Aleja Muzyków 1
Chorzów, Śląskie 41-500 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia