Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Full Moon Art Fest 2022

10 września @ 15:00 - 11 września @ 15:00

Fundacja ‘Wielki Człowiek‘,  Zwyrolix SQUAD,  Fundacja ‘Leśna Muza’ oraz Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe zapraszają na drugą edycję wyjątkowego wydarzenia kulturalno – muzycznego Full Moon Art Fest.

Tematem przewodnim festiwalu jest Pełnia Księżyca.
Zjawisko, które od wieków inspiruje oraz pobudza wyobraźnię. Jest wspólnym punktem naszej kultury, łączącym ludzkość od setek tysięcy lat. Chcemy odwołać się do natury człowieka w jej pierwotnej postaci. Do instynktów, odczuć, stanów emocjonalnych, ale także do podstaw kultury tworzonej przez legendy, wierzenia i rytuały. Inspiracje czerpać będziemy m.in. z tradycji i obrzędów Słowian. Sięgniemy do pradawnych rytuałów, ale i tych zupełnie współczesnych. Chcemy bowiem poruszać tkwiące w nas od zarania dziejów instynkty oraz emocje oczami współczesnego człowieka.
FMAF będzie przestrzenią wypowiedzi alternatywnych muzyków, artystów wizualnych oraz performerów. Wspólnie, za pośrednictwem różnych form wyrazu, stworzymy przestrzeń, która poruszy wyobraźnię oraz zabierze Was w niezwykłą podróż.
Nasze wydarzenie to przede wszystkim zbiorowa wystawa sztuk wizualnych i performatywnych organizowana w przestrzeni Leśniczówki oraz w otaczającym ją lesie.
Wystawie towarzyszyć będą tematyczne warsztaty, pokazy, koncerty oraz występy dj’skie.
Imprezę uświetnią artyści wykonujący muzykę elektroniczną o charakterze transowym, rytualnym i etnicznym. To wszystko wzbogacone będzie o specjalnie przygotowane na tę okazję dekoracje inspirowane ludowymi motywami oraz tworzące wyjątkową aurę oświetlenie UV i RGB.
10 września wypadać będzie Pełnia Księżyca.
Miejsce imprezy również zostało wybrane nieprzypadkowo –
Jest to legendarna Leśniczówka usytuowana w samym sercu Parku Śląskiego, otoczona lasem, zapewniająca bliskość natury, niepowtarzalną atmosferę oraz idealnie wpisująca się w charakter naszego festiwalu.
Zapamiętajcie datę i koniecznie zaglądajcie na nasze wydarzenie!
Wkrótce podamy więcej szczegółów! 😉
Do zobaczenia!

Zbiorowa wystawa sztuk wizualnych oraz performatywnych pt. ‘Znaki’
Kurator wystawy – Wojtek Kukuczka
Scena Leśniczówka
Scena Namiot
Warsztaty
Fireshow
Ognisko
Dekoracje
Strefa Gastro
Hamaki
Stoiska z rękodziełem

Szczegóły

Start:
10 września @ 15:00
Koniec:
11 września @ 15:00
https://fb.me/e/25sk6XLpY

Miejsce wydarzenia

Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe
Aleja Muzyków 1
Chorzów, Śląskie 41-500 Poland
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia