Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Desolate Empyrean, Blessing ov Fire, Deadly Vision, Agima Sun, Krzyk Odrodzenie / koncert charytatywny

12 lipca @ 18:00

35zł – 45zł
5 składów zebrało się aby pomóc w walce z chorobą. Pomagamy Łukaszowi Szczodremu z Chorzowa w walce z glejakiem. Zysk z koncertu przekazany będzie na pomoc w leczeniu –> https://pomagam.pl/szczodry-glejak
Zagrają:
🔥 Desolate Empyrean – doom death metal – Łódź
Zespół istnieje od 2018 roku. Muzycznie zespół czerpie inspiracje z dokonań takich kapel jak Tiamat, Paradise Lost, My Dying Bride i szeroko pojętego doometalu lat 90tych. Łódzka ekipa nie boi się przekroczyć granic swojego “mrocznego i melancholijnego” terytorium i regularnie sięga po elementy charakterystyczne dla innych odmian szeroko pojętego metalowego hałasu. Ciężar, klimat, melancholia, groove i czasem szybszy cios dla równowagi – to główne składowe muzyki Desolate Empyrean. Pod koniec 2022 roku zespół wydał swój debiutancki LP “Selfdestructive” zbierający pochlebne recenzje w kraju i zagranicą.
🔥Deadly Vision – Death metal – Sosnowiec
Zespół powstał w 1989 roku i niedługo po tym wydał demo “Krwawe tortury” i EP “Sadist’s Vision”.
W 1995 roku zespół zawiesił działalność. W 2016 roku Białko postanowił reaktywować zespół i walec Deadly Vision zaczął łamać kości na nowo!
W 2017 roku ukazało się EP zatytułowane “Vicious Circle”. W 2020 roku zespół wydał swój debiutancki LP album „Slaughterous foreplay”.
6 kwietnia 2024 roku Deadly Vision wydał kolejny album LP o nazwie “Programed Obedience”! Deadly Vision zagrało wiele koncertów z takimi zespołami jak: Decapitated, Kat, Vader, Necronomicon, Belphegor, Azarath, Pandemonium i wieloma, wieloma innymi.
🔥Blessing ov Fire – Melodic Death metal – Kraków
Formacja ze stolicy Małopolski powstała w 2010 i reaktywowana w 2016 pod nazwą Blessing ov Fire. Muzyka jaką reprezentują to mieszanka szeroko pojętego metalu, którą muzycy określają mianem Melodic Death Metal.
Grupa poza szeregiem koncertów, m.in. u boku Trauma, Thy Disease, Horns, Sznur, Planet Hell ma na swoim koncie demo “Divine War” oraz wydany w zeszłym roku album długogrający “Meresin”
🔥Agima Sun (Industrial metal – Bielsko Biała)
Zabierze słuchaczy w podróż po najciemniejszych zakątkach Night City.
Skład formacji zasili byli członkowie Psychotropic Transcendental i Moanaa. Jesienią 2023 nakładem Deformeathing Production grupa wydała debiutancki long play. ‘ULTRA FICTION’ swoim industrialnym brzmieniem przenosi słuchaczy w postapokaliptyczny, dystopijny świat. Dźwięki holodeków zainfekowanych szumem elektronowych lamp opowiedzą historię fikcyjnej przyszłości. Szkielet upadłego miasta zwabi słuchaczy jadem neonów…
🔥Krzyk Odrodzenie – Hard Rock- Zagłębie
Po latach w zmienionym składzie powraca Hard Rockowy zespół z Zagłębia z elementami metalu i energią większą niż kiedykolwiek wcześniej. Ówcześni fani podorastali i sami członkami się stali.
https://www.facebook.com/profile.php?id=61559658623980
BILETY: serwis GoOut

Szczegóły

Data:
12 lipca
Czas:
18:00
Koszt:
35zł – 45zł
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/share/7EL41qzQp8S9D88k/

Miejsce

Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe
Aleja Muzyków 1
Chorzów, Śląskie 41-500 Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
https://lesniczowka.art.pl