Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

40-lecie Perfect Strangers – Tribute to Deep Purple – Made in Warsaw

24 maja @ 19:00

50zł – 60zł
W 1984 roku Deep Purple triumfalnie powrócili na rynek muzyczny w najsłynniejszym składzie, prezentując światu „Perfect Strangers” – płytę, która z miejsca stała się klasykiem, a utwór tytułowy – jednym z hymnów lat 80.
W 2024 zespół Made in Warsaw nawiązuje do tej rocznicy, zapraszając słuchaczy w podróż do tamtych chwil.
Wspomnimy nie tylko najciekawsze momenty tej kultowej płyty, ale zaprezentujemy także obszerny wybór z bogatej dyskografii zespołu – od początków z lat 60, poprzez największe przeboje z nieśmiertelnym „Smoke on the water” i „Black Night” na czele.
MADE IN WARSAW to czołowy polski „tribute band” Deep Purple, Whitesnake oraz Rainbow. Ponad 10 lat doświadczenia na scenach, setki koncertów zarówno klubowych jak i plenerowych. Koncerty zespołu to wulkan energii i emocji, prawdziwa podróż do lat 70 i 80. XX wieku, kiedy muzyka hard rockowa zdobywała szczyty popularności.
Zespól składa się z profesjonalnych muzyków doskonale czujących muzykę Deep Purple. A każdy, kto zna twórczość tego zespołu wie jak niełatwym zadaniem jest oddanie w pełni jej majestatu.
To jednak nie tylko muzycy, ale również fani tej muzyki. Dlatego każdy koncert MiW jest inny – zabawa muzyką, muzyką i improwizacja wciągają w tę podróż publiczność. Często pojawiające się, spontaniczne cytaty z rozmaitych utworów powodują, że słuchacz co chwila jest pozytywnie zaskakiwany!
BILETY: serwis GoOut

Szczegóły

Data:
24 maja
Godzina:
19:00
Koszt:
50zł – 60zł
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/756401839868881/

Miejsce wydarzenia

Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe
Aleja Muzyków 1
Chorzów, Śląskie 41-500 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia